Gül küçük sanayiye otobüs hattı

Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Mehmet Boyacı Gül Küçük Sanayi Sitesi içerisine Yeni Otobüs Hattı konulması nedeniyle 18 Nolu Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Sayın Faruk Daşöner’e teşekkür etti. 

Büyütmek için resme tıklayın

Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Mehmet Boyacı Gül Küçük Sanayi Sitesi içerisine Yeni Otobüs Hattı konulması nedeniyle18 Nolu Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Sayın Faruk Daşöner’e teşekkür etti. 
 
Başkan Boyacı, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Gül Küçük Sanayi Sitesi içerisindeki esnaf ve üyelerimizin talepleri doğrultusunda S.S18 nolu halk otobüsleri motorlu taşıyıcılar kooperatifi başkanı sayın Faruk Daşöner ile yapılan görüşmeler sonucunda 20 numaralı otobüs olan ve güzergahı şu şekilde olan; şehir hastanesi önü-özkanlar-gülistan karakolu-kulepark-murat dede- gökçay kavşağı-emre-sidre-tria-ayazmana-vatan-yavus sitesi-davrazkent-ayazmana sosyal tesisler-vatan sosyal tesisler-köy garajı -çevre yolu-migros kavşağı-şehir hastanesi olan otobüs hattı gül küçük sanayi sitesi içerisindeki 281 caddeden geçerek diş hastanesi ve şehir hastanesine geçecektir. bu 20 numaralı otobüs hattı güzergahı üzerinde ikamet eden tüm esnaflar, sanayimiz içerisinde eğitim vermekte olan TOBB mesleki ve teknik Anadolu lisesinde eğitim gören öğrenciler, sanayimize gelmek isteyen vatandaşlar ve arabasını tamire bırakıp çarşıya çıkacak vatandaşlar bu hattı kullanabilecekler.   gül küçük sanayi sitesi işletme kooperatifi başkanı Mehmet Boyacı otobüs hattının sanayimizden geçmesiyle ilgili olarak talebimize anında geri dönüş yaparak talebimizi yerine getiren S.S. 18 Nolu halk otobüsleri motorlu taşıyıcılar kooperatifi başkanı sayın Faruk Daşöner’ e teşekkür etti.

16 Ağustos 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak BABA32 Isparta Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan BABA32 Isparta Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Sitemizi nasıl buldunuz?