Isparta'yı keşfetmeye hazır mısınız?

Isparta'nın doğal ve kültürel varlıklarını tanıtmak, koruma ve farkındalık oluşturmak gayesiyle hayata geçirilen Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) ''Keşif Isparta'' Projesi 4'üncü sezonu başlıyor.  

Büyütmek için resme tıklayın

Isparta'nın doğal ve kültürel varlıklarını tanıtmak, koruma ve farkındalık oluşturmak gayesiyle hayata geçirilen Süleyman Demirel Üniversitesi ( SDÜ) ''Keşif Isparta'' Projesi 4'üncü sezonu başlıyor.

 

-Benzersiz doğal ve tarihi rotalar

SDÜ öğrencileri, doğaseverlerin gözdesi Kovada, Yazılı Kanyon, Eğirdir, Kızıldağ başta olmak üzere Isparta'nın uygarlık eserlerini ve kültürel değerlerini gezebilecek. Müracaatlar 27 Eylül 2019 Cuma tarihine kadar açık olacak.

 

-Keşif Isparta 4'üncü Sezonu Başlıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi'nin (SDÜ) doğal varlıkları, açık hava müzesi niteliği taşıyan uygarlık eserleri ve kültürel değerlerini tanıtmak, yerinde yaşatmak, koruma ve farkındalık oluşturmak gayesiyle Mayıs 2017'de hayata geçirdiği ''Keşif Isparta'' Projesi'nin 4'üncü sezonu için geri sayım başladı.

SDÜ öğrencileri her hafta sonu doğaseverlerin gözdesi Kovada, Yazılı Kanyon, Eğirdir, Kızıldağ rotalarını gezebilecekler.

Üniversite öğrencilerine açık ve ücretsiz gezi programı için kayıtlar 27 Eylül 2019 Cuma tarihine kadar devam edecek.

Katılmak isteyen öğrenciler kayıt için Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Kurumsal İletişim Merkezi'ne (KİMER) şahsen müracaat edebilecekler.

-SDÜ Keşif Isparta rotaları şu şekilde:

Kovada Millî Parkı

Yazılı Kanyon Tabiat Parkı

Atabey Ertokuş Bey Medresesi

Eğirdir

Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi

Şarkîkaraağaç Kızıldağ Millî Parkı

Ağlasun Sagalassos Antik Kenti

Aksu Zindan Mağarası

Yalvaç Pisidia Antiokheia Antik Kenti

 

12 Eylül 2019 - Gezi Rehberi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak BABA32 Isparta Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan BABA32 Isparta Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Sitemizi nasıl buldunuz?