Başkan Başdeğirmen Güne Zahire Pazarı ziyareti ile başladı

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Davraz Mahallesi Sosyal Tesisler Bölgesinde kurulan Zahire Pazarını ziyaret ederek, üreticilerle sohbet etti, istek ve önerilerini dinledi, alışveriş yaptı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Davraz Mahallesi Sosyal Tesisler Bölgesinde kurulan Zahire Pazarını ziyaret ederek, üreticilerle sohbet etti, istek ve önerilerini dinledi, alışveriş yaptı. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in ziyaretine Isparta Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk, Davraz Mahallesi Muhtarı Coşkun Kunt ve Karaağaç Mahallesi Muhtarı İbrahim Ayyıldız da eşlik etti.

Pazaryerine gelişinde üreticinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, üreticilerle bir süre sohbet etti, taleplerini dinledi. Üreticiler ise ilk defa bir belediye başkanının kendilerini ziyaret ettiğini ve bundan dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirdi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen güne Zahire Pazarını ziyaretle başladığını dile getirdi. Başkan Başdeğirmen, “Pazarımızda köylü vatandaşlarımızın ürettiği ürünlerin ne şekilde değerlendirildiğini, fiyatların ne şekilde olduğunu gördük, üreticilerimizle sohbet ettik. Karaağaç Mahallesi ve Davraz Mahallesi muhtarlarımız ve buradaki mahalle sakinlerimizle de mahallelerine ilişkin ne gibi ihtiyaç ve taleplerinin olduğunu ele aldık. Hemen her gün sabahları böyle güzel yerlerimizde daire müdürlerimizle birlikte dostlarımızla buluşarak ihtiyaçlarını ve problemlerini çözerek, güzellikleri paylaşarak ziyaretlerimize devam ediyoruz. Ziraat Odası Başkanımıza, Davraz ve Karaağaç Mahallesi muhtarlarımız ile dostlarımıza bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Bizler vatandaşlarımızın mutlu ve huzurlu olabilmeleri için elimizden gelen ne varsa yapmak için fazlasıyla bunun mücadelesindeyiz. İnşallah çok daha güzel günlerde beraber oluruz” dedi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i, Zahire Pazarında ağırlamaktan dolayı duydukları memnuniyetini dile getiren Isparta Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk, “Başkanımız üreticilerimizin sorunlarını dinledi, alışveriş yaptı. Başkanımıza bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Davraz Mahallesi Muhtarı Coşkun Kunt’ta, güzel bir ziyaret gerçekleştiğini dile getirerek, “Mahallemizin taleplerini, mahalle sakinlerimiz ile birlikte başkanımıza ilettik. Başkanımıza teşekkür ediyoruz, ayağına sağlık” ifadelerinde bulundu.

Karaağaç Mahallesi Muhtarı İbrahim Ayyıldız da, “Başkanımız mahallemize yapılması gereken, vatandaşlarımızın taleplerinin ne olduğunu sordu. Daire müdürlerimize yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarını verdi. Taleplerimizi giderdi, sayın başkanımıza ve ekibine sonsuz teşekkürler ederim” görüşlerinde bulundu.

Zahire Pazarında bulunan üreticiler ise ilk kez bir belediye başkanının, pazaryerlerini ziyaret ettiğini ve bundan dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler. Üreticiler, “Değerli başkanımızın gelerek biz üreticileri ziyaret etmesinden dolayı çok memnunuz. Geçmiş yıllarda biz hiç böyle bir şey görmemiştik, çok memnun olduk. Başkanımız burayı güzel, otantik bir şekilde yapacak. Daha güzel olacak. Müteşekkiriz, kendisine başarılar dileriz, yeni yapacağı projelerde Allah yardımcısı olsun” dedi.

25 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak BABA32 Isparta Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan BABA32 Isparta Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sitemizi nasıl buldunuz?