Reklamı Kapat

İYİ Parti İki Yaşında

İYİ Parti Isparta İl Başkanı Özgür Tandoğan, Türkiye’nin 25 Ekim 2017 Tarihinde bir ‘Cesurlar Hareketi’ olan İYİ PARTİ ile tanıştığını belirterek; “Bu kutlu yürüyüşümüzde ikinci kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

İYİ Parti Isparta İl Başkanı Özgür Tandoğan, Türkiye’nin 25 Ekim 2017 Tarihinde bir ‘Cesurlar Hareketi’ olan İYİ PARTİ ile tanıştığını belirterek; “Bu kutlu yürüyüşümüzde ikinci kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz” dedi.
 
BAŞKAN TANDOĞAN; “GELECEĞİN TÜRKİYE'Sİ
İÇİN YOLCULUĞUMUZ DEVAM EDİYORUZ”
İYİ Parti Isparta İl Başkanı Özgür Tandoğan, İYİ Parti’nin 2. kuruluş yıldönümü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Özgür Tandoğan mesajında; “İYİ Parti olarak bundan 2 yıl önce büyük bir umut, vatan aşkı ve cesaretle yola çıktık. Bugün, ülkemize olan bağlılığımız, kararlılığımız ve milletimizin gösterdiği teveccüh ile 'Geleceğin Türkiye'si için yolculuğumuz devam ediyoruz. 2. yılımız kutlu olsun. Hep beraber daha nice yıllara” dedi.
“TÜRKİYE İYİ OLACAK,
ISPARTA İYİ OLACAK
Kuruluşun 2. yılını kutlamaktan duydukları mutluluğu dile getiren Başkan Tandoğan; “Türkiye adına, Isparta adına umutlarımız var, hayallerimiz var, gücümüz var. Adil ve özgür bir Türkiye istiyoruz. Bu iyi düşüncelerimiz ışığında diyoruz ki; Türkiye iyi olacak. Türkiye iyi olacak’ diyerek çıktığımız  bu kutsal yolculukta güzel şehrimiz Isparta’nın iyi olması adına başlatılan iyilik hareketimiz devam edecek" diye konuştu.
“BU BİR İKTİDAR
YÜRÜYÜŞÜDÜR”
Ispartalı tüm hemşehrileriyle bir olamaya, birlik olamaya, herkesi davet eden Tandoğan; “Dün ne düşünüyorsak bugün de aynı durumdayız, biz buralıyız, buradayız, çalışmaya devam edeceğiz. İnsan bilmediğine muhtaç değildir. Muhtaç olmadığından heyecan duymaz ve heyecan duymadığına talip olmaz. Onun için vatanını, milletini, bayrağını sevenlere merhaba. Bu bir iktidar yürüyüşüdür. Bu insanımız için bir özgürlük yürüyüşüdür. Bu bir güçlü Türkiye yürüyüşüdür. Umutlarımız var, hayallerimiz var, gücümüz var. Adil, zengin ve özgür bir Türkiye’de yaşamak istiyoruz. Türkiye iyi olacak” dedi.
“AKŞENER BAŞKANIMIZLA ÜLKE
SİYASETİNE KADIN ELİ DEĞDİ”
İYİ Parti Isparta İl Başkanı Özgür Tandoğan, partilerini liderinin diğer bir deyişle Genel Başkanlarının bir bayan olduğunu vurgulayarak; “Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in partimizi kurmasıyla ülke siyasetine kadın eli değmiş oldu. Partimiz henüz teşkilatlanma sürecindeyken birtakım engellemelerle karşılaştı ve baskın seçim kararı alındı. İyi Parti girdiği ilk seçimde % 10’un üzerinde bir oy alarak mecliste grubunu kurdu ve yüce Türk Milletinin sesi oldu. 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde de partimiz kilit rol oynayarak, başta büyükşehirler olmak üzere birçok belediyenin el değiştirmesini sağladı. Liyakatli, denetlenebilir belediye başkanları seçilmesi için çaba harcadı.
“İYİ PARTİ MİLLETİMİZİN
GÖNLÜNE GİRMİŞ BİR PARTİDİR”
Bu bağlamda; İkinci kuruluş yıl dönümünde yüce milletimizin teveccühünü kazanarak gönlüne girdi. Bundan sonra da Türk Milletinin refahı ve mutluluğu için yılmadan, yorulmadan güneşi görene kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

25 Ekim 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak BABA32 Isparta Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan BABA32 Isparta Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sitemizi nasıl buldunuz?